BLUE TRANCE FM
HOŞGELDİN
Ops Bir Dakika!

Siz yenisiniz galiba buralarda yanılıyormuyum, yeniler sitemizin tüm özelliklerinden yararlana bilmek için aşağıdaki kayıt butonundan ücretsiz üye oluyorlar, sizde kayıt olarak bize katılmak istemezmisiniz ?

Akıllılar delirmez mi dedin?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

170414

Akıllılar delirmez mi dedin?

>> Salaklar delirmez mi dedin?

<< Anladık bu yazma işi sallanan koltuk oldu salla gitsin durumu, fakat yazmazsam delireceğim feryadının çınlamaları hiç gitmiyor kulaklarımdan

>> Yaz gitsin, salla gitsin,

<< Yorum yazmaya başla, bayağı kafa bir olay, harbiden yorum işi; memleket meselelilerine kısa yoldan ahkâm kesme işi olmuş

<< Yorum yazma işi, emekli işi, hani kadrolu yorumcu olursun haber kanallarında(!) sallarsın tamam, aynen maaşın vardır cukkaya atarsın

>> Senin bu elli yaş sendromun ne olacak? Artık sen de yorumcu olursun

<< Oldum zaten, olmasına ama ciddiye alıp tartışanlar oluyor o zaman kıl oluyorum, kendi sallamalarımı savunmak zorunda kalıyorum, insan yamuk da olsa kendi yaptığı için kendi yamuklarını bile silemiyor, nasıl genetik mirastır bilinmez böyle acayip bir durum

>> Hani silmiştin

<< Diplerden bir yerden yine çıkıyor, miras işi g.t işi, silinmeyen tek şey genetik miras, ecdadının yediği hurmalar gelir g.tünü tırmalar,

>> Bundan kaçamazsın, en iyisi son olmak senden sonrası olmamak

<< Zaten yok ulan senden sonrası yok

>> Hani var diyordun, hani aşkımız ölmez diyordun

<< Gömdüm seni kalbime gömdüm

>> Neyse açıldın, kafan dağıldı, rahatladın, kalk gidelim Reşat ustanın bol soğanlı salatasını yemeye gidelim

<< Oğlum o salataya da başlayacağım, geçen gece yarısı çi.im gelmiş kalktım, o da ne ulan dedim eve pencereden biber gazı mı girdi oha be dedim ve yattım, sabah aklıma geldi Reşat’ın bol soğanlı salatasını yemiştik, ondanmış,

<< Soğan iyidir, bu milleti ayakta soğan tutuyor o da olmazsa, patates de olmazsa nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa,

DXG
Founder Ceo
Founder Ceo

Erkek
Şuku : 2
Entry Puanı : 7774

100%

Kullanıcı profilini gör

Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive