BLUE TRANCE FM
HOŞGELDİN
Ops Bir Dakika!

Siz yenisiniz galiba buralarda yanılıyormuyum, yeniler sitemizin tüm özelliklerinden yararlana bilmek için aşağıdaki kayıt butonundan ücretsiz üye oluyorlar, sizde kayıt olarak bize katılmak istemezmisiniz ?

DERS SEÇİMİ İLE İLGİLİ DUYURU!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

DERS SEÇİMİ İLE İLGİLİ DUYURU!

Mesaj tarafından DXG Bir Çarş. 20 Ekim 2010, 08:16

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 20/07/2010 tarih ve 76 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı Orta öğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgesine göre tüm orta öğretim kurumlarında olduğu gibi Açık Öğretim Lisesinde de 2010–2011 eğitim öğretim yılından itibaren alan dersleri kademeli olarak kaldırılmıştır.

Alan derslerinin kaldırılması nedeniyle Açık Öğretim Lisesinde okutulan dersler Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan gelecek olan haftalık ders dağılım çizelgesine göre yeniden sistem üzerinde tanımlanması gerekmektedir. Sistem üzerinden ders tanımı yapılıncaya kadar yeni kayıt yaptıran veya kayıt yenileyen öğrenciler ders seçimi yapamayacaklardır. Ders seçiminin sistem üzerinden ne zaman yapılacağı internet adresimizden ilan edilecektir. Ders seçimi yapacak öğrencilerimizin web sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

(Tarih:15.10.2010)

:sopa:

DXG
Founder Ceo
Founder Ceo

Erkek
Şuku : 2
Entry Puanı : 7685

100%

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics