BLUE TRANCE FM
HOŞGELDİN
Ops Bir Dakika!

Siz yenisiniz galiba buralarda yanılıyormuyum, yeniler sitemizin tüm özelliklerinden yararlana bilmek için aşağıdaki kayıt butonundan ücretsiz üye oluyorlar, sizde kayıt olarak bize katılmak istemezmisiniz ?

Muharrem KAŞITOĞLU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

010710

Muharrem KAŞITOĞLU

Muharrem KAŞITOĞLU

Aşağılık Maymunlar

‘Onların aleyhine apaçık ferman verdik’

‘Onlar bir mümin hakkında ne ahit tanırlar, ne de anlaşma. Çünkü onlar saldırganların ta kendileridir.’ diyor Rabbimiz.

Sabahtan beri bir sürü duygu yakama yapıştı ve peşimi bırakmıyor. Ama en baskın olanı elbette ki nefret. Hiçbir zaman bir ordunun karşısına çıkıp savaşma cesareti gösteremeyen aşağılık Siyonistler, bir kere daha sivil insanları öldürdüler. Hem de uluslararası sularda.

Bunu nasıl okumak gerekir diye düşündüğümde aklıma ilk gelen elbette ki meydan okuma. Bu meydan okuma ki, biz Türkleri derinden sarsacak nitelikte. İstanbul’un yarı nüfusuna sahip bir ülke, geçmişte dünyayı önünde diz çöktüren bir ülkenin bayrağını ve vatandaşlarını taşıyan bir gemiye uluslararası sularda baskın yapıyor.
İşte bu gerçek anlamda bir meydan okumadır. Eminim ki sizlerinde benim gibi yüreğiniz kanadı, Siyonistlerin Türk bayrağı asılı gemiyi işgal görüntülerini izlerken.

Terörist İsrail yaptığı bu alçaklıkla bir kez daha tüm dünyaya hakaret etmiş, küçük düşürmüş ve meydan okumuştur. Ama en çok bize.

Aslında sözün bittiği yerdeyiz. Bedeli her ne olursa olsun, icraat yapmanın gerekli olduğu yerdeyiz. İlk ve kesin olarak, İsrail’in büyükelçisini jet hızıyla ülkesine göndermeli ve onlarla yaptığımız tüm anlaşmaları iptal etmeliyiz. Lafla peynir gemisi yürümez. Bugüne kadar İsrail’e gerektiğinde en sert tepkiyi verebilmiş olan hükümetimiz bu radikal çıkışı yapmak zorundadır. Belki hükümet düşmanlarının istediği budur. Ama vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermenin başkaca bir yolu yoktur. Davos zirvesi sonrası başbakanlarını bağrına basan ve gecenin geç saatlerinde onu karşılamaya koşan insanlarımız bu çıkışı beklemekte ve hak etmektedir.

Hitler’in 2.Dünya savaşında yaptığı operasyonları şiddetle kınayan dünyanın, konu Yahudiler olduğunda nasıl dut yemiş bülbül olduklarına defalarca şahit olduk. Kendi göbeğimizi kendimiz kesmeli ve kendimizden başka dostumuz olmadığını kabul etmeliyiz. Şu, İslam Birliği Safsatasından da vazgeçmeliyiz. Hep söyledim ve yine söylüyorum. Amerikanın kölesi olmuş Arap krallarından ve o kralların kölesi olmuş Arap halkından bir şey beklemeyin.

Birkaç gün önce Mekke’deydim, Müslümanların en kutsal kenti Mekke’de. Harem bölgesinin girişinde Müslüman dışında kimse giremez yazar. Bilenler bilir. Ama Kabe’nin çevresi dahil olmak üzere tüm Mekke ve Medine Yahudi markaları tarafından işgal edilmiş durumda. Teslim almak sadece oraya asker sokmakla olmuyor, ben bunu birkaç gün önce gözlerimle gördüm.

Hatay’daki PKK saldırısının arkasında da bu aşağılık maymunların olduğu gün gibi aşikar. Türk bayrağı taşıyan gemiyi seçip saldırması ve aynı zamanlarda 6 askerimizin şehit edilmesi sizce bir tesadüf olabilir mi?

Masumların kanıyla beslenen bu lanetlenmiş insanları gördükçe Hitlere rahmet okumaktan kendimi alamıyorum.

Beykozlu şehidimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, yetkililerimize şunu söylemek istiyorum. Bu olanlara şahit olup ta gözünüzden yaş gelmiyor, vicdanınız sızlamıyorsa hele birde bu meydan okumaya karşı gereğini yapmıyorsanız (ki bu millet bununla ilgili bedel ödemeye hazırdır) hakkımız size helal değildir.

Ve Mekeru Ve Mekerallah, Vallahü Hayrul Makirin.

DXG
Founder Ceo
Founder Ceo

Erkek
Şuku : 2
Entry Puanı : 7774

100%

Kullanıcı profilini gör

Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive