Navigation


 Çevrimiçi yayınlar


 Go back to the forum

BLUE TRANCE FM   

İlk yayın

Admin | Published Çarş. 07 Haz. 2017, 22:28

Bu yayın nedir? Bu ne için ?

Size ve üyelerinize adanmış bu yeni bölge ile, yayın sistemi, paylaşmak istediğiniz bazı bilgi veya bilgileri iletmek için makaleleri birlikte yazmanıza izin verir. Nitekim, yayın bölümünde, birbirlerine cevap vermek için bir konunun değil, herkesin bilgisini ortaya koyan benzersiz bir içerik hazırlamak için birlikte yazmak, resim paylaşmak, yazmak, öğreticiler, makaleler, haberler, yemek tarifleri, blog, karakterlerin RPG dosyaları vb. Bu tür içerik forumun alternatiflerinden biridir. Cep telefonlarındaki kullanıcılar için optimize edilmiştir. Bu nasıl kullanılır ? Bu size kalmış ve ihtiyaçlarınız neyse!

Yayınları nasıl yönetebilirim?

Her yeni yayın, yayınlanmadan önce birisi tarafından denetlenmelidir. Gerçekten de, kullanıcılar için çevrimiçi olarak sunulmadan önce, bir yayın bu bölümün yöneticileri tarafından onaylanmalıdır.

Bu şekilde, birkaç üye içeriğini zenginleştirmek için bir yayın redaksiyonuna katılabilir. Yayınların her bir sürümü, üyeler ve ziyaretçiler onu görebilmek için denetlenmelidir.

Yayın bölümüne nasıl erişilir?

Yayın bölümüne, forumun ana menüsünü kullanarak ve daha sonra "Yayınlar" düğmesine tıklayarak erişebilirsiniz. Yayınlar bölümü, forumun geri kalanından tamamen bağımsız olan modern, minimalist ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Amaç, mobil sayfalar ve AMP projesi ile %100 uyumlu olması.

AMP projesi nedir?

"Accelerated Mobiles Pages" projesi (veya AMP), Google gibi çeşitli arama motorları tarafından tutulan, açık kaynaklı bir girişimdir. Editörlerin kolayca bir içerik oluşturmasına ve onu her an derhal yüklemesine olanak tanır. AMP hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz : www.ampproject.org/tr.

Sonuç olarak, AMP ile uyumlu olan sayfalar hızlandırılmış bir yükleme ve arama motorlarında daha iyi bir SEO'a sahiptir.

About the author